ای زد دانلود

 

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود مستند دوبله فارسی ابرکارخانه بوگاتی

 

 

بوگاتی سریعترین اتومبیل ساخته شده به دست بشر است که با سرعتی بیش از ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت ، یکی از پیشرفته ترین ماشین های جهان است . برای ساخت این ماشین از جدیدترین تکنولوژی های صنعت خودروسازی استفاده می شود و برخی آن را نیمی اتومبیل و نیمی هواپیما میدانند زیرا که بسیاری از قطعات آن در شرکت های هواپیما سازی ساخته و مونتاژ می شود. هم اکنون مستندی را از سری مستند های ابرکارخانه ها برای شما آماده کرده ایم که شما را با نحوه ساخت این خودرو آشنا می کند. امیدواریم این مستند مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند دوبله فارسی ابرکارخانه مگارولز رویس

 

 

اتومبیل رولز رویس یکی از برترین خودروهای اروپایی می باشد که برای ساخت آن دو ابرکارخانه در دو کشور انگلیس و آلمان فعالیت می کنند و برای آماده شدن یک خودرو ۲ ماه وقت لازم است ، این در حالی است که در برخی از کارخانه ها زمان ساخت یک اتومبیل تنها چند ساعت می باشد . این مستند شما را به این کارخانه ها می برد تا با نحوه ی ساخت این اتومبیل لوکس آشنا شوید. امیدواریم از این دیدن این مستند لذت ببرید.

 

ادامه مطلب...

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست