ای زد دانلود

 

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود مستند کشنده ترین حیوانات آفریقا - deadliest animals africa

 

 

با مستندی بسیار هیجان انگیز در خدمتتان هستیم ، همانطور که از نام این مستند پیداست ، در این ویدئو ما با خطرناک ترین حیوانات قاره آفریقا آشنا خواهیم شد که امیدواریم با تماشای این مستند لذت ببرید. لازم به ذکر است جهت سهولت در دسترسی به منابع بانک ویدئو سعی بر این داریم ویدئو ها را با حداقل حجم ممکن در سایت قرار دهیم که امیدواریم این کار باعث دسترسی سریع تر و بهتر به منابع بانک ویدئو شود.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند قاتلین نهایی - قسمت سوم

 

 

با مستندی بسیار هیجان انگیز و زیبا در خدمت شما هستیم. قاتلین نهایی نام مستندی است که در شبکه BBC تهیه و ارائه شده است. این مستند ساخته steve leonard است که در این مستند به دنبال خطرناکترین حیوانات دنیا می باشد. او برای پیدا کردن این حیوانات 6 پارامتر را در نظر می گیرد. او سرعت ، قدرت ، سمیت ، استراتژی ، دفاع و ظرفیت را برای  پیدا کردن این حیوانات در نظر می گیرد. استیو با کشنده ترین نهنگ ها شنا می کند ، با مرگبارترین شیرها دیدار می کند و خود را با خطرهای زیادی روبه رو می سازد که شاید در این کاوش خطرناک جانش را از دست بدهد! این مستند بسیار زیبا در سه قسمت تهیه و ارائه شده است که امروز قصد داریم در بانک ویدئوی پارس ویترین با قسمت آخر آن در خدمتتان باشیم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند قاتلین نهایی - قسمت دوم

 

 

با مستندی بسیار هیجان انگیز و زیبا در خدمت شما هستیم. قاتلین نهایی نام مستندی است که در شبکه BBC تهیه و ارائه شده است. این مستند ساخته steve leonard است که در این مستند به دنبال خطرناکترین حیوانات دنیا می باشد. او برای پیدا کردن این حیوانات 6 پارامتر را در نظر می گیرد. او سرعت ، قدرت ، سمیت ، استراتژی ، دفاع و ظرفیت را برای  پیدا کردن این حیوانات در نظر می گیرد. استیو با کشنده ترین نهنگ ها شنا می کند ، با مرگبارترین شیرها دیدار می کند و خود را با خطرهای زیادی روبه رو می سازد که شاید در این کاوش خطرناک جانش را از دست بدهد! این مستند بسیار زیبا در سه قسمت تهیه و ارائه شده است که امروز قصد داریم در بانک ویدئوی پارس ویترین با قسمت دوم آن در خدمتتان باشیم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند قاتلین نهایی - قسمت اول

 

دانلود مستند قاتلین نهایی

 

با مستندی بسیار هیجان انگیز و زیبا در خدمت شما هستیم. قاتلین نهایی نام مستندی است که در شبکه BBC تهیه و ارائه شده است. این مستند ساخته steve leonard است که در این مستند به دنبال خطرناکترین حیوانات دنیا می باشد. او برای پیدا کردن این حیوانات 6 پارامتر را در نظر می گیرد. او سرعت ، قدرت ، سمیت ، استراتژی ، دفاع و ظرفیت را برای  پیدا کردن این حیوانات در نظر می گیرد. استیو با کشنده ترین نهنگ ها شنا می کند ، با مرگبارترین شیرها دیدار می کند و خود را با خطرهای زیادی روبه رو می سازد که شاید در این کاوش خطرناک جانش را از دست بدهد! این مستند بسیار زیبا در سه قسمت تهیه و ارائه شده است که امروز قصد داریم در بانک ویدئوی پارس ویترین با قسمت اول آن در خدمتتان باشیم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند زیبایی مارها - Beauty of Snakes

 

دانلود,فیلم,ویدئو,کلیپ,مستند,مار,مستند زیبایی مارها,بانک ویدئو,عکس مار,تصویر,پارس ویترین

 

امروز تصمیم گرفته بودیم  تا از بین مستند های بررسی شده یک مستند را برای قرار دادن در بانک ویدئو انتخاب کنیم که نهایتا مستند زیبایی مارها را برگزیدیم. این مستند که توسط شبکه discovery تهیه شده یک مستند بسیار دیدنی و جالب است که به بررسی کاملا دقیق زندگی مار ها می پردازد. این مستند با استفاده از دوربین ها و تجهیزات بسیار پیشرفته تهیه شده است که نحوه تصویر برداری خیره کننده ای رو به نمایش می گذارد. در این مستند تصاویری ناب از غذا خوردن ، نفس کشیدن ، ارتباط با همسران ، جفت گیری ، زایمان و حرکت مارها برای شما به تصویر کشیده می شود. در بخش هایی از این مستند دوربینی بر پشت یک مار افعی نصب میشود و به شما اجازه می دهد از نگاه یک مار به اطراف خود نگاه کنید. پیشنهاد می کنیم اگر از علاقه مندان به مستند های حیات وحش هستید این مستند را از دست ندید.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند باهوش ترین حیوانات دنیا - قسمت دوم

 

 

انسان ها بر این باور بودند که تنها خودشان دارای هوش بالایی هستند ولی امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که در خیلی موارد هوش بعضی حیوانات حتی از انسان ها هم بیشتر است. در این مستند قصد داریم شما را با این حیوانات باهوش آشنا کنیم. با قسمت دوم این مستند در خدمتتان هستیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند جهان زیر آب

 

 

این مستند شما را با اکثر جذابیت ها و زیبایی های جهان زیر آب سراسر جهان آشنا می کند. جهانی که هنوز خیلی از اجزای آن ناشناخته اند و یا کمتر دیده شدند.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند زیباترین عجایب طبیعی بزرگ جهان

 

 

در این پست قصد داریم تا مستند Great Natural Wonders Of The World را به کاربران علاقه مند به مستند های طبیعت گردی و علمی تقدیم کنیم. این مستند بزرگترین شگفتیهای طبیعت جهان را به تصویر می کشد. صدای رسا و اجرای فوق العاده دیوید اتنبرو بزرگترین مجری برنامه های مستند BBC نیز بر جذابیت این مستند افزوده است.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند باهوش ترین حیوانات دنیا - قسمت اول

 

 

انسان ها بر این باور بودند که تنها خودشان دارای هوش بالایی هستند ولی امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که در خیلی موارد هوش بعضی حیوانات حتی از انسان ها هم بیشتر است. در این مستند قصد داریم شما را با این حیوانات باهوش آشنا کنیم. با قسمت اول این مستند در خدمتتان هستیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مستند دیدنی گربه های آفریقایی

 

 

این مستند به چگونگی زندگی گربه های آفریقایی از جمله شیر ، پلنگ ، یوزپلنگ و گربه وحشی می پردازد. امیدواریم از این مستند لذت ببرید.

 

ادامه مطلب...

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست