ای زد دانلود

 

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود ویدئو تاریخچه اینترنت - زیر نویس فارسی

 

 اینترنت چگونه متولد شد؟

ما با استفاده از اینترنت ایمیل می زنیم. تماس های صوتی اینترنتی برقرار می کنیم و در مباحثی که علاقه مندیم مشغول به صحبت می شویم. حتی بانکداری ما هم اینترنتی شده است. ولی چیزی که اکنون به راحتی فراموشش کرده ایم ، ایده ی اولیه ای است که 50 سال پیش اینترنت بر اساس آن شکل گرفت. برای فهمیدن مسیری که اینترنت پیموده است ، باید به سال 1957 برگردیم. آن جا که همه چیز شروع شد.

 

ادامه مطلب...

دانلود ویدئوی تاریخچه عکاسی به زبان فارسی

 

دانلود,مستند,تاریخ,تاریخچه,عکاسی,عکس,عکاس,photo,history,photographr,camera,دوربین,ویدئو,فیلم,پارس ویترین,بانک ویدئو

 

انسان هوشمند از همان ابتدا به انتقال تجربیات و دانش به همنوعان خود علاقه مند بود. این انتقال تجربیات می توانست از طریق رسانه های مختلف صورت گیرد. تصویر نگاری یکی از آن رسانه هایی بود که انسان با استفاده از آن توانست دانش را منتقل و یا برای نسل های بعدی ذخیره کند. تصویر نگاری در دوران خیلی دور به شیوه حکاکی و نقاشی در دیواره ها ، سنگ ها و ظروف باستانی انجام می گرفت که جالب است بدانید این نوع تصویر نگاری تقریبا به اندازه تاریخ بشر قدمت دارد. یعنی حدودا 40 هزار سال قدمت آن است. بعد ها به لطف دانشمندانی همچون ارسطو،مزی،ابن هیثم،دلاپورتا،یوهان کپلر،رابرت بویل و رابرت هوک در طی چندین قرن این شیوه جای خودش را به شیوه عکاسی داد. واژه عکاسی (photography)  برای اولین بار توسط شخصی به نام سرجان هرشل در سال 1839 به کار گرفته شد. عکاسی به عنوان یک پدیده علمی متولد شد،به شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد. عکاسی توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده است، بلکه حاصل تلاش بسیاری از افراد است که در طول تاریخ زحمات بسیاری کشیده اند تا عکاسی به شیوه آنالوگ و سپس دیجیتال درآید تا ما تنها با فشردن یک دکمه بتوانیم تصاویر مورد نظرمان را به آسانی ثبت کنیم و از آن لذت ببریم. در این پست از بانک ویدئوی پارس ویترین قصد داریم ویدئوی تاریخچه عکاسی را تقدیم حضورتان کنیم. این ویدئو در دو قسمت نور و نقره و عصر دیجیتال به زبان فارسی توسط وبسایت دیجیکالا تهیه شده و همینک در بانک ویدئو پارس ویترین قابل دریافت می باشد.

 

ادامه مطلب...

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست