ای زد دانلود

 

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود مجموعه سوم کارتون تام و جری

 

تام و جری

 

تام و جری ، کارتون تلویزیونی و برنده جایزه اسکار آمریکایی است. اولین قسمت‌های این پویانمایی بین سالهای ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۷ میلادی توسط مترو گلدوین مایر در هالیوود تولید شد و خالق آنها ویلیام هانا و ژوزف باربارا بودند، که آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کردند. این کارتون علاوه بر محبوبیت در سراسر دنیا در ایران هم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هست. طوری که هنوز هم در تلویزیون ایران این کارتون پخش می شود و از مخاطبان زیادی بهره می برد. اینک قصد داریم هر چند وقت یکبار با یک مجموعه از این کارتون دوست داشتنی در خدمت شما دوستان عزیز باشیم. ما در هر مجموعه سه قسمت از این کارتون زیبا را منتشر می کنیم. هم اکنون مجموعه سوم آماده دانلود می باشد که امیدواریم مورد توجه و استقبال شما کاربران خوب پارس ویترین قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مجموعه دوم کارتون تام و جری

 

 

تام و جِری ، کارتون تلویزیونی و برنده جایزه اسکار آمریکایی است. اولین قسمت‌های این پویانمایی بین سالهای ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۷ میلادی توسط مترو گلدوین مایر در هالیوود تولید شد و خالق آنها ویلیام هانا و ژوزف باربارا بودند، که آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کردند. این کارتون علاوه بر محبوبیت در سراسر دنیا در ایران هم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هست. طوری که هنوز هم در تلویزیون ایران این کارتون پخش می شود و از مخاطبان زیادی بهره می برد. اینک قصد داریم هر چند وقت یکبار با یک مجموعه از این کارتون دوست داشتنی در خدمت شما دوستان عزیز باشیم. ما در هر مجموعه سه قسمت از این کارتون زیبا را منتشر می کنیم. هم اکنون مجموعه دوم آماده دانلود می باشد که امیدواریم مورد توجه و استقبال شما کاربران خوب پارس ویترین قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مجموعه اول کارتون تام و جری

 

 

تام و جِری ، کارتون تلویزیونی و برنده جایزه اسکار آمریکایی است. اولین قسمت‌های این پویانمایی بین سالهای ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۷ میلادی توسط مترو گلدوین مایر در هالیوود تولید شد و خالق آنها ویلیام هانا و ژوزف باربارا بودند، که آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کردند. این کارتون علاوه بر محبوبیت در سراسر دنیا در ایران هم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هست. طوری که هنوز هم در تلویزیون ایران این کارتون پخش می شود و از مخاطبان زیادی بهره می برد. اینک قصد داریم هر چند وقت یکبار با یک مجموعه از این کارتون دوست داشتنی در خدمت شما دوستان عزیز باشیم. ما در هر مجموعه سه قسمت از این کارتون زیبا را منتشر می کنیم. هم اکنون مجموعه اول آماده دانلود می باشد که امیدواریم مورد توجه و استقبال شما کاربران خوب پارس ویترین قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست