ای زد دانلود

 

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود مجموعه چهارم کارتون آقای خط

 

 

فکر نمیکنم این کارتون نیازی به توضیح داشته باشد ولی بد نیست که مختصری از آن را برای شما بنویسم. کارتون آقای خط محصول کشور ایتالیاست که اوایل در تلویزیون این کشور پخش میشد و بعدها این کارتون در بیش از 40 کشور دنیا به نمایش درآمد که جالب است بدانید در هر کشور آن را به نام های مختلف میشناختند و در کشور ما هم به نام آقای خط معروف شد. قصد داریم از این پس هر چند وقت یکبار با قسمت های مختلف این کارتون خاطره انگیز در خدمت شما باشیم. در این پست مجموعه چهارم این کارتون ساده اما پرطرفدار رو آماده کرده ایم. هر مجموعه ای که تقدیم حضورتان می گردد شامل سه قسمت است که امیدواریم مورد رضایت شما دوستان قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مجموعه سوم کارتون آقای خط

 

آقای خط

 

فکر نمیکنم این کارتون نیازی به توضیح داشته باشد ولی بد نیست که مختصری از آن را برای شما بنویسم. کارتون آقای خط محصول کشور ایتالیاست که اوایل در تلویزیون این کشور پخش میشد و بعدها این کارتون در بیش از 40 کشور دنیا به نمایش درآمد که جالب است بدانید در هر کشور آن را به نام های مختلف میشناختند و در کشور ما هم به نام آقای خط معروف شد. قصد داریم از این پس هر چند وقت یکبار با قسمت های مختلف این کارتون خاطره انگیز در خدمت شما باشیم. در این پست مجموعه سوم این کارتون ساده اما پرطرفدار رو آماده کرده ایم. هر مجموعه ای که تقدیم حضورتان می گردد شامل سه قسمت است که امیدواریم مورد رضایت شما دوستان قرار بگیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود مجموعه دوم کارتون آقای خط

 

 

قصد داریم از این پس هر چند وقت یکبار با قسمت های مختلف کارتون خاطره انگیز آقای خط در خدمت شما باشیم. در این پست مجموعه دوم این کارتون ساده اما پرطرفدار رو آماده کرده ایم. هر مجموعه ای که تقدیم حضورتان می گردد شامل سه قسمت از این کارتون ایتالیایی می باشد که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

دانلود کارتون آقای خط - مجموعه اول

 

 

قصد داریم از این پس هر چند وقت یکبار با قسمت های مختلف کارتون خاطره انگیز آقای خط در خدمت شما باشیم. در این پست مجموعه اول این کارتون ساده اما پرطرفدار رو آماده کرده ایم. هر مجموعه ای که تقدیم حضورتان می گردد شامل سه قسمت از این کارتون ایتالیایی می باشد که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست